Openingstijden

Sociëteit De Kring is elke dag geopend vanaf 17:00 uur.

Het restaurant is vanaf 18:00 uur geopend.

Vanaf 6 januari is de Kring ook overdag geopend vanaf 09:00 uur.

Openbaar Vervoer & Parkeren

Parkeren van auto's is in de buurt van het Leidseplein, net als overal in de binnenstad moeilijk. Of je vindt ergens een plekje na veel rondrijden, of je parkeert bijvoorbeeld in de parkeergarage QPark Byzantium die vanaf de Stadhouderskade bereikbaar is in de Tesselschadestraat. Vandaar loop je in enkele minuten naar De Kring.

Fietsers moéten tegenwoordig in speciaal daarvoor aangelegde fietsparkeervakken worden gestald. Doe je dat niet dan is de kans groot dat hij door de gemeentelijke handhavers wordt verwijderd. Om de fiets terug te krijgen moet je dan naar het Westelijk Havengebied en een boete betalen.

Of je parkeert in de fietsenstalling naast Paradiso. Vanaf 2022 is er voor de deur van de Kring een ondergrondse fietsenstalling.

Openbaar vervoer:

Kleine Gartmanplantsoen: Tram 19, 7 en 1
Leidsche plein: Tram 2, 5, 11 en 12

Bestuur en Directie

Bestuur:
Harm Ede Botje, voorzitter
Barbara de Ruijter, penningmeester
Margreet Leppink, secretaris
Jim Driesen, algemeen bestuurslid
Machiel van der Woude, algemeen bestuurslid
E-mailadres: bestuur@kring.nl

Directie:
Suzanne Kampschuur, algemeen directeur
E-mail : suzanne@kring.nl

Medewerkers

Financiële en ledenadministratie
Lidewij van de Eerenbeemt, ledenadministratie lidewij@kring.nl
Gerolf Slot, administrateur: gerolf@kring.nl

Programmering:

Paméla Menzo, programmeur: pamela@kring.nl
Madelief Klunder, PR & marketing medewerker: madelief@kring.nl

Horeca & verhuur
Sies Joosten, operationeel manager: sies@kring.nl
Martijn de Vries, programmeur Club UP & eventmanager: martijn@kring.nl
Nathaniel Kana, clubmanager
Jesse van Aalderen, floormanager
Ralph Warning, bar-kunstenaar

Techniek
Dick van der Fluit, hoofd techniek; techniek@kring.nl

Receptie
Lidewij van den Eerenbeemt, lidewij@kring.nl
Jenny Gaddum, gastvrouw, receptie@kring.nl

Restaurant & Catering
Diederik Kloosterman, Chef kok & Restaurantmanager
chefkok@kring.nl
Mirjam de Tombe, souschef
Robin Aalst, souschef
Robert Portais, maître
restaurant@kring.nl

Directie
Suzanne Kampschuur, algemeen directeur
E-mailadres: suzanne@kring.nl

Reserveren voor het restaurant uitsluitend via de ledenpagina.
Vragen over zaalverhuur en catering via zaalverhuur@kring.nl

Commisssies

Ballotagecommissie
Vera Bertheux
Irving Pardoen
Jarti Notehadinegoro
Frank van den Brink
Jan Haasbroek
Laura Westerveld
Jeron Halewijn
E-mailadres: ballotage@kring.nl

Kunstcommissie
Idi Boudewijn
Hester Jenkins
Lena Shafir
Jeroen Werner
e-mailadres: kunst@kring.nl

Kringprent:
Remco Spaan
E-mailadres: administratie@kring.nl

Kring Magazine:
Pieter Valk, hoofdredacteur
Marius van Leeuwen, vormgeving
E-mailadres: circulaire@kring.nl

Kascommissie
Marijn de Jong
Roel van den Ende
Dirk Jolink
E-mailadres: administratie@kring.nl

Ledenwerfcommissie
Marianne Schwan
Silvia Pilger
Eugenie Suer
Martijn Meijer
Dave Heilbron bron@dds.nl
E-mailadres: administratie@kring.nl

Introductie-welkomstcommissie
Chretienne Stakenborg
Yvonne Prins
Charlotte van Dijk
Dieter Gerritsen
E-mailadres: ic@kring.nl

Commissie reciprocal relations
Jeroen Pliester
E-mailadres: reciprociteit@kring.nl

Archiefcommissie
Jeroen Koolbergen
Kay Josephus Jitta
E-mailadres: administratie@kring.nl

Koorcommissie
Martijn Meijer
E-mailadres: bestuurkringkoor@gmail.com

Evenementencommissie
Jurjen Fonteijn
E-mailadres: administratie@kring.nl

Lief en leed commissie
Laura Westerveld
Jeron Halewijn
Marjolein Oppenheim
E-mailadres: administratie@kring.nl

Liever direct contact?
Bel ons of stuur on een mailtje
+31 (0) 20 623 69 85info@kring.nl